Aplikacja - IdealCare - profesjonalna opieka nad seniorami
opieka, senior, warszawa, ludzie starsi, emeryci, emerytura
15702
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15702,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Aplikacja

Zostań opiekunem/-ką osób starszych, chorych i niepełnosprawnych w IDEAL CARE.

Z nami masz możliwość podjęcia pracy dającej możliwości zdobycia nowych lub podwyższenia posiadanych już kwalifikacji dla osób wyjątkowych w każdym wieku.

Ważne, abyś kochał ludzi, rozumiał ich potrzeby, chciał się rozwijać i doskonalić zawodowo oraz pomagać swoim Podopiecznym w codziennym życiu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

*wymagane

Praca z osobami niesamodzielnymi to wielkie wyzwanie, odpowiedzialność, ale i ogromna satysfakcja, kiedy dzięki Tobie poczują się Oni komfortowo, niezależnie i bezpiecznie we własnym domu.

 

Zapewniamy warunki do zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zarówno w obszarze opiekuna medycznego jak i znajomości języków obcych, co umożliwi Tobie pracę dla naszych podopiecznych również poza Polską. U nas znajdziesz zespół ludzi, którzy będą Cię wspierać w twojej pracy i procesie szkolenia, a Ty staniesz się Ważnym członkiem tego zespołu.

  • Dostaniesz możliwość legalnej pracy w elastycznym systemie czasowym, dopasowanym do Twojego życia osobistego i możliwości.
  • Poczujesz swoją wartość i uznanie dla Twojego wysiłku i zaangażowania.
  • Odnajdziesz radość i satysfakcję zawodową.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w opiece lub wolontariacie, posiadające wykształcenie medyczne lub ukończone kursy opiekuna seniorów lub opiekuna medycznego, odpowiedzialne i dyspozycyjne, pełne empatii i cierpliwości, wrażliwe na potrzeby drugiego człowieka i gotowe nieść pomoc innym.

 

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz spróbować swoich możliwości skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz, zadzwoń lub wyślij SMS o treści „opieka”!